AVEA Türk Telekom Fatura Ödeme
AVEA Türk Telekom Fatura Ödeme

AVEA Türk Telekom Fatura Ödeme

ATM’den, cepten ve internetten AVEA Türk Telekom fatura ödeme işlemleri oldukça kolay ve hızlıca yapılmaktadır. Avea her geçen gün, müşterileri arttırmaya ve hizmetlerini de geliştirmeye devam etmektedir. Bundan öncesinde Avea fatura ödeme ve sorgulama işlemi için yalnızca bayiler kullanılırken, artık farklı yöntemlerde geliştirildi. Sunulan hizmetlerle, müşteri memnuniyeti de aynı orantıda artmaktadır.

İnternet yoluyla AVEA Türk Telekom fatura ödeme için öncelikle Avea’nın kendi internet sitesine girmemiz gerekiyor. Ardından online işlemlere girip, istenilen bilgileri yani telefon numaramızı ve online işlemlerde kullandığımız şifremizi girmemiz gereklidir. Şifrenizi unuttuysanız, işlem yapmak istediğiniz hattın takılı olduğu telefondan, *952# i tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

AVEA Türk Telekom online işlemlere girmenin bir diğer yolu ise mobil imzadır. Önceden tanıttığınız mobil imzanız ile yalnızca telefon numaranızı girerek sisteme ulaşabilirsiniz. Ulaştıktan sonra fatura bilgilerinizi öğrenip, anlık olarak ödeme işlemi de yapabilirsiniz.

Yalnızca internet üzerinden değil, Avea’nın müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartınız yardımıyla Avea fatura ödeme işleminizi sağlayabilirsiniz. Bunun dışında avea iletişim merkezlerine giderek, nakit veya kredi kartınızla avea fatura sorgulama ve ödeme işlemi yapmanız kolaylaşmıştır.

Eskiden sadece kredi kartı ile fatura aldıklarını biliyorduk ancak artık nakit olarak ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Postaneden ve anlaşmalı olan tüm bankalardan AVEA Türk Telekom fatura ödemesi yapabileceksiniz. Belirli ATM’lerden avea borç ödeme butonuna basarak, Avea hattınızın borçlarını sorgulayıp, ödeyebilirsiniz. Hepsinin güvenli ve kesin olarak sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Çekinmeden ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.