GASKİ Fatura Sorgulama
GASKİ Fatura Sorgulama

GASKİ Fatura Sorgulama

GASKİ Fatura Sorgulama; Temel ihtiyaçlarımızın başında su gelmektedir. Elbette ki su olmadan yaşamımızı sürdürmemiz mümkün değildir. Ekmeğin yapımında, içmeye, temizliğe ve her alanda ihtiyacımız olan temel ihtiyacımız sudur.

Gaziantep’te oturup, su hizmetini GASKİ ‘den alanların faturalarını ödemeleri için birçok kolaylık sağlanmıştır. İnternet üzerinden GASKİ Fatura sorgulama ve ödeme işlemini yapabileceğiniz gibi, Gaziantep’te bulunan GASKİ merkezlerinden de ödeme ve sorgulama yapabilirsiniz. İnternetten tamamen zahmetsiz olarak, kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle arama motoru veya tarayıcınız yardımıyla GASKİ’nin internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

GASKİ FATURA SORGULAMA

Kurumsal site olan GASKİ ’ye girdikten sonra, ana sayfada yer alan, sağ üst tarafta ki Online Ödeme bölümünde ki, Sadece Garanti Bankası veya Diğer Kredi Kartları butonlarından birisine tıklamanız gerekmektedir. Hangi kredi kartını kullanıyorsanız ona göre belirleyeceğiniz bu seçenekten sonra açılan sayfada ki abone bilgilerinizi girdikten sonra borcunuza ulaşmış olacaksınız.

İsterseniz aynı ekranda ödeme işleminizi de güvenli olarak kart bilgilerinizi girdikten sonra gerçekleştirebilirsiniz. GASKİ fatura sorgulama işlemlerinizi internetten yapmak yerine, şehrinizde yer alan ödeme noktalarından yapmak için ise, ödeme noktalarına gidip, veznede duran görevliye, abone numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır. Ardından size faturanızla ilgili bilgileri verecek ve ister nakit, isterseniz de kredi karınızla ödeme imkanı sunacaktır. Suyumuzun değerini anlamamız ve boşuna harcamamamız, hem faturanın düşmesine hem de gelecekte su sıkıntısı çekmememize doğru orantıda yansıyacaktır.