MEDAŞ Fatura Sorgulama

MEDAŞ Fatura Sorgulama

MEDAŞ Fatura Sorgulama; Elektrik hizmetlerinin genel dağıtım şirketlerinden birisi olan MEDAŞ, verdiği hizmette ki çeşitliliği arttırmak ve müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için değişik fatura sorgulama ve ödeme noktaları ve hizmetleri sunmaktadır.

Medaş yani, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş, 6 ilde hizmet vermektedir. Bu iller, Aksaray medaş fatura sorgulama, Karaman medaş fatura sorgulama, Kırşehir medaş fatura sorgulama, Konya medaş fatura sorgulama, Nevşehir medaş fatura sorgulama ve Niğde medaş fatura sorgulama’dır. Bu illerde verdikleri hizmet sonucunda, Medaş fatura sorgulama hizmetini de isterseniz internet üzerinden isterseniz bayilerinden sorgulamayabilirsiniz.

MEDAŞ FATURA SORGULAMA

İnternet üzerinden medaş fatura sorgulamak isteyenler; öncelikle ister arama motoruna Medaş Fatura sorgulama yazarak, isterlerse direk olarak Medaş’ın resmi internet sitesine girerek, Online İşlemler sekmesinden, Fatura Sorgulama butonuna basabilirler. Ardından istenecek olan, abone numarası vb. bilgileri girmeleri halinde, fatura tutarlarına ve son ödeme tarihine ulaşabilirler. Ardından dilerse, kredi kartı ile anlık olarak ödeme işlemi de gerçekleştirebilirler. Bunun haricinde, bulunduğunuz şehirde ki, tüm hizmetlerle ilgili fatura ödeme noktalarından da Medaş fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gideceğiniz herhangi bir medaş fatura ödeme noktasında, abonman numaranızla sorgulama ve nakit veya kart ile ödeme işlemi de sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı bankalardan ve banka ATM’lerinden de ödeme yapabilirsiniz. Banka gişelerine gittiğiniz zaman Medaş elektrik faturası ödemek istediğinizi söylemek yeterli olacaktır. ATM ‘den işlem yapmak için ise, kartsız işlemlerden, medaş fatura borcu ödeme bölümüne girerek, Medaş Fatura Ödeme kısmına basıp, belirtilen tutarı ödeyebileceksiniz. Bu işlemlerin sırasında sadece, ödeme noktalarında ekstra ücret alınabilir. Diğer tüm alternatifler ücretsizdir.