Borç Sorgulama
Borç Sorgulama

Borç Sorgulama

Elektrik, su, cep telefonu, internet adsl fatura borcunuzdan tutun da trafik borcu, araç borcu, banka kredi borcu gibi tüm borç sorgulama işlemlerinizi online olarak hızlıca gerçekleştirmeniz mümkün. İski su faturası borcundan ttnet borç ödemesine kadar hizmet veren tüm platformlar online borç sorgulama servisleri ile müşterilerinin anlık olarak borcu olup olmadığını öğrenme aynı zamanda fatura sorgulama yapmalarına imkan sağlayarak varolan borçlarının cezalı duruma düşmesinin önüne geçmektedirler.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör iştirakleri, borçlu müşterilerinin şubelerde yoğunluk oluşturmalarına gerek kalmaksızın sorgu ekranları aracılığı ile istenilen işlemin yapılmasına salık vermiştir. Örneğin tedaş elektrik borç sorgulama yapabilmek için ilgili sayfaya girmeniz ve abone numarası ya da tc kimlik no ile işleminizi gerçekleştirme imkanı tanımıştır. Yine aynı şekilde kredi kartı borcu sorgulama yapmak için de bağlı olduğunuz bankanın online işlemler menüsünü kullanabilirsiniz. Bunların yanısıra devlete olan ( belediyeler ve bakanlıklar ) borçlarınızı öğrenmek için de edevlet borç sorgulama bilgi servisi olarak da bilinen borcum var mı sorunuza yanıt olan uygulamayı kullanabilirsiniz.

Günümüzde insanların bilgi ve aradıklarına hızlıca erişim sağlamaları sayesinde fatura borç sorgulama başta olmak üzere internet faturası, doğalgaz faturası, su faturası borcu sorgulama işlemleri kurumların internet adreslerinden abone no, sayaç no, tc kimlik no ve e devlet şifresi ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm borç sorgulama servislerinin bir diğer özelliği de borç ödeme sayfasından kredi kartınızla borcunuzu ödeme imkanı sağlamaktadır. Sizde interneti kullanarak ttnet, iski, avea, vodafone, turkcell ve tüm fatura ve diğer borçlarını hızlıca sorgulayabilirsiniz.