İSKİ Fatura Ödeme
İSKİ Fatura Ödeme

İSKİ Fatura Ödeme

İski internet şubesinden herhangi bir ek ücret ödemeden iski fatura ödeme yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Tesisat no ile İski su faturası borcunu ödemek için İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin online hizmetlerine abone olmanız yeterlidir. Bu sayede internetten kolayca iski fatura ödemesini yapabilirsiniz.

Teknolojik altyapısı sayesinde İSKİ, vatandaşların hizmet alımı ve bilgi sorgulama konusunda hızlıca ve zahmetsiz yararlanmasını sağlıyor. Online iski fatura sorgulama, iski fatura ödeme, su faturası borcu sorgulama gibi işlemler iski internet şubesi üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. Herhangi bir ek ödeme ücreti olmaksızın kredi kartıyla su faturası ödemek için ise yapmanız gereken iski internet şubesine üye olup iski fatura ödeme sayfasına girmek.

Eğer abone değilseniz ve İSKİ su hizmetlerinden yararlanıyorsanız hemen üye olabilirsiniz. İski internet şubesine üye olmak ücretsizdir. Yeni üye sayfasını kullanarak bilgileri girdikten sonra aktivasyon mailini onaylamanız durumunda iski fatura ödeme bilgilerinize ulaşabileceksiniz. İski’ye olan su borcunuzu düzenli olarak takip etmek için ya da su kullanımınız fazla ise fatura hesaplama yapmak için de aynı menü size yardımcı olacaktır.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İstanbul’un temiz ihtiyacını karşılayıp atık su giderini karşılamak için hizmet veren kamu kuruluşudur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bağımsız bir kurum olarak da bilinmektedir. İski İstanbul’da 4 milyon 937 bin 183 aboneye hizmet vermekte ve 14 milyon 160 bin kişiden fazlasına su sağlamaktadır.

İski fatura ödeme sistemini kullanarak güvenli biçimde su faturası borcunuzu sorgulama yapıp öğrendikten sonra ödeyebilirsiniz. İsterseniz KÖP Fatura Sorgulama menüsünü kullanarak da iski fatura detaylarına ulaşabileceğinizi unutmayınız.