VODAFONE Fatura Sorgulama ve Ödeme
VODAFONE Fatura Sorgulama ve Ödeme

VODAFONE Fatura Sorgulama ve Ödeme

Vodafone fatura ödeme ve sorgulama servisleri. Türkiye’de telefon hizmeti veren 3 firmadan birisi olan ve uygun tarifeleriyle dikkatleri üzerine çeken Vodafone‘nun faturalı hatlarını kullananlar için sunduğu, internetten borç sorgulama ve vodafone fatura ödeme işlemleri mevcuttur. Son ödeme tarihinden sonra ödenen faturalar için gelecek aya ceza eklenebiliyor. Faturalarımızı olabildiğince zamanında ödememiz ise ekstra külfetleri ödememek için oldukça önemlidir.

Normal zamanlarda mail veya SMS olarak gelecek fatura tutarlarınız, bazı aksaklıklardan dolayı şahsınıza iletilmeyebilir ve bunun cezasını da size yansıtabilirler. Fatura borcunuzu öğrenmek ve vodafone fatura ödemek için birçok yol mevcuttur. Bunların bazılarından bahsedecek olursak, hem internet hem de telefon üzerinden öğreneceğimizi söylemeliyiz.

VODAFONE FATURA SORGULAMA ve ÖDEME

Öncelikle internetten, Vodafone ‘un internet sayfasına girdikten sonra, sağ üst tarafta bulunan Online Self Servis butonuna bastıktan sonra telefon numaranızı ve şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi bilmiyorsanız veya daha öncesinden şifre edinmediyseniz, S yazıp 7000 e gönderdiğiniz zaman şifre edinebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra Faturanızı sorgulayıp, isterseniz online olarak kredi kartınızla vodafone fatura ödeme işlemi de yapabilirsiniz. Telefonunuzdan faturanızı öğrenmek isterseniz, SMS yoluyla bunu sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmeti kullanmak içinde, 7017 ‘i aramanız gerekecektir. Aradığınız zaman, sizlere fatura tutarınız telesekreter tarafından iletilecektir. Vodafone bayilerinden de vodafone fatura ödeme ve sorgulama işlemi yapmanız mümkündür. En yakın Vodafone bayisine giderek, telefon numaranızı vermeniz halinde fatura tutarınızı öğrenip, nakit veya isteğe göre kredi, banka kartlarıyla da ödeme işlemini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.